Nuo liepos 9 dienos www.daivosstilius.lt atostogaus. Tad jei norite gauti gaminukus iki atostogų - paskubėkite su užsakymais. Užsakymai gauti iki liepos 6 dienos bus įvykdomi iki atostogų. Užsakymai gauti vėliau lieka rugpjūčio mėnesiui. Jūsų www.daivosstilius.lt

Sąlygos ir taisyklės

Sąlygos ir taisyklės

Internetinėje parduotuvėje www.daivosstilius.lt  prekiaujama tik Daivos Aliulienės autoriniais darbais.

Gautas užsakymas pradedamas vykdyti tik gavus apmokėjimą į nurodytą sąskaitą.

Laiku neapmokėjus - užsakymas anuliuojamas, prieš tai susisiekiant su kliente nurodytu elektroniniu paštu.

Užsakymas vykdomas per 5-9 darbo dienas. Galimas ir trumpesnis užsakymo terminas - tada kreipiatės asmeniškai ir data derinama.

Priimami ir specialūs užsakymai: specialiai ieškoma pageidaujamos spalvos audinys, derinamas ilgis ar papildomai atliekami kiti darbai.

Kada modelio ilgis labai skiriasi nuo norimo - paprašoma audinio priemoka, ji derinama asmeniškai atsižvelgiant į audinio vertę.

Prekės pirktos išpardavimo metu ar specialūs užsakymai - atgal negrąžinamos.

Užsakymas skaitomas įvykdytu jei gauta prekė yra kokybiška, pasiūta pagal Jūsų pateiktus matmenis, iš pasirinkto modelio.

Jei dėl vienų ar kitų priežąsčių gaminys netinka - pirmiausia pašalinami trūkumai, jie derinami asmeniškai.

Grąžinimas negalimas jei klientės spalvos suvokimas yra kitoks nei pateikta svetainėje (jei svetainėje prekės aprašyme parašyta, kad spalva juoda - vadinas ten spalva juoda, nesvarbu kad klientė įsivaizdavo kitą spalvą) ar modelio kitas suvokimas ( jei aprašyme nurodyta kad modelis laisvas, vadinas jis yra laisvas ir jokio liemenavimo ten nebus).

Grąžinimo detalės derinamos asmeniškai elektroniniu paštu info@daivosstilius.lt ir užpildant svetainėje www.daivosstilius.lt grąžinimo blanką.

Visas grąžinimo išlaidas apmoka pats pirkėjas. Jei grąžinama siunta pakeliui dingsta - atsako pats pirkėjas.

Grąžinimui paruoštas siuntinys turi būti prekinės išvaizdos, nenešiotas, nesuteptas, grąžinamas kartu  su sąskaita-faktūra.

Gavus gaminį - pervedami pinigai. Jei buvo apmokėtos pristatymo išlaidos - jos negrąžinamos, grąžinama tik suma sumokėta už konkretų daiktą.